עם השנים, השפעות הגיל והחשיפה הממושכת לשמש בארצנו החמה נותנות את אותותיהן וקמטים מתחילים להופיע בפנים. הופעת קמטים תלויה במספר גורמים כגון רמת החשיפה לשמש, עישון וגנטיקה. בגורמים מסוימים ניתן לשלוט – כדאי להימנע מעישון ולהגן על העור באופן קבוע מחשיפה לקרינת השמש.

כאשר מתחילים להופיע קמטים עדינים באיזורים שונים בפנים חשוב להגיע לאבחון וטיפול. לרוב, קמטים ראשונים מופיעים בגיל 30-35 וכדאי להתחיל טיפול כבר בגיל זה, כדי למנוע היווצרות קמטים עמוקים יותר ושינויים ברקמה התת עורית.

באופן כללי, ככל שמתחילים בטיפול בגיל צעיר יותר, כך קל לשמור על מראה צעיר ורענן לאורך שנים.

למרות זאת, רוב הפונות לטיפול אסתטי מגיעות בשלב מתקדם יותר, לרוב לאחר גיל ארבעים. גם בשלב זה ניתן להשיג תוצאות מצוינות באם הטיפול ניתן על ידי רופא מומחה.

כיצד מתבצעת העלמת קמטים בפנים?

בעבר, שיטת הבחירה הייתה ניתוח למתיחת פנים. ככל תהליך ניתוחי, לעיתים היו סיבוכים קשים כגון זיהום וצלקות נרחבות. כיום ניתן להשיג תוצאה זהה בהליך קצר, כמעט נטול סיכונים בידיים מיומנות. חומרי המילוי ועיצוב הפנים הם מגוונים, הטכניקות משתכללות בקצב מרשים ודרוש רופא מומחה ומעודכן כדי להביא לתוצאות מושלמות.

הטיפול בקמטים משלב שימוש בחומרי מילוי שונים, זמניים או קבועים, ושימוש בבוטוקס, הגורם לשיתוק שרירי הבעה. על הרופא המומחה להחליט באיזה שיטה להשתמש, איזה חומר ישיג את התוצאות הטובות ביותר, דרך ועומק החדרת החומר, האם דרושים מספר טיפולים והכל בהתאם למצב העור הספציפי של המטופלת. כרופאת עור מומחית עם ניסיון עשיר בתחום האסתטי, ד״ר בן ארי מעוז תוכל לבצע זאת בדייקנות ובמומחיות.

חומרים למילוי פנים

חומצה היאלורונית היא חומצה הנמצאת באופן טיבעי ברקמות  החיבור של הגוף. החומצה משמשת כמעיין ״פיגום״ עליו ניבנת רקמת החיבור הכוללת סיבי קולגן. בחלוף השנים, כמות החומצה ההיאלורונית בעור יורדת. הזרקה של חומצה היאלורונית מחזירה לעור נפח ומראה מתוח. הטיפול יעיל לתקופה של עד שנה וחצי.

בוטוקס – רעלן הגורם לשיתוק שרירים. טיפול הבחירה בקמטים באיזור המצח, זוויות העינים והאף.

מכיוון שהחומרים משתלבים ברקמת העור ונספגים בה, האפקט המושג הוא זמני-ממספר חודשים ועד שנה. כדי לשמר את האפקט יש לבצע מילוי והזרקות באופן סדיר לאורך השנים.

 

כיצד מתבצע תהליך בפועל?

  • תהליך העלמת קמטים בפנים ועיצוב הפנים מתחיל בפגישה אישית עם ד״ר קרן בן ארי מעוז. ד״ר בן ארי תפרוש את אפשרויות הטיפול בפנייך, ותשאף להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך, בצורה האישית הנעימה והמקצועית ביותר.
  • לאחר הכנת תוכנית טיפול תוכלי לבצעו באופן מיידי במרפאה.
  • הטיפול אורך בדרך כלל בין 20 דקות לשעה, לאחריו תוכלי לצאת מיד לביתך.
  • לאחר הטיפול יתכנו שיטפי דם קלים באיזורי ההזרקה שנעלמים במהירות.
  • התוצאות הנהדרות ישארו איתך לאורך זמן.
  • חשוב לציין – כל הטיפולים נעשים באופן אישי ע״י ד״ר בן ארי מעוז.
  • לאחר שבוע עד שבועיים תוזמני לביקורת, ללא כל חיוב כדי, לשביעות רצונך המלאה.

בהצלחה!