מי מאתנו לא חולם על מראה עור רענן וצעיר, שילווה אותנו גם כשאנו מתבגרים? ובכל זאת, רבים מעדיפים להימנע מהליך כירורגי, שכרוך בעלות כספית גבוהה ובסיכונים.

מתיחת הפנים ללא ניתוח – זה אפשרי, ובמקרים רבים- עדיף. בקליניקה של ד"ר קרן בן-ארי מעוז תוכלו ליהנות מטיפול בטוח עם תוצאה מיידית.

כיצד נשיג מראה צעיר יותר, מבלי לעבור ניתוח?

מתיחת פנים ללא ניתוח מתבצעת בעזרת טכניקות שונות: הזרקות של חומרי מילוי שונים, בד״כ חומצה היאלורונית ושימוש בחוטים. טכניקות אלו יעילות להשגת שיפור ממשי במראה הפנים, באמצעות הליך נגיש ומיידי.

מה גורם לנו להיראות מבוגרים מכפי גילנו?

מספר תופעות שכיחות הן האחראיות למראה עור פנים מבוגר:  

  • קמטים: הקמטים המופיעים לרוב באזורי המצח והגבות, בצדי העיניים ובזוויות הפה, הם קמטי הבעה. למעשה, הקמטים הינם חלק טבעי מההתפתחות האנושית ומאפשרים להביע תחושות כגון עצב ושמחה, תמיהה וגעגוע, אכזבה וציפייה, פחד ועוד. יחד עם זאת, הקמטים מעניקים לעור הפנים מראה נפול ועייף.
  • אובדן אלסטיות וגמישות עור הפנים: וכתוצאה מכך ״נפילה״ של עור הפנים והצוואר. אובדן אלסטיות בעור מתרחש עם חלוף השנים והחשיפה לשמש וכתוצאה מכך הפנים ״נכנעות״ לכח המשיכה. עם השנים אנו מקבלים עור פנים ״עייף״ וצוואר נפול.
  • אובדן נפח: אובדן רקמת שומן מתרחש עם תהליך ההזדקנות במוקדים שונים, לדוגמא באיזור הלחיים, הרקות, ארובות העיניים  וכד׳. איבוד הנפח תורם אף הוא לנפילת העור, ליצירת קפלים ומראה עיניים ופנים עייפות ונפולות.
  • גוון עור לא אחיד

כיצד פועלים טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח?

טיפולי עיצוב פנים מבוססים על הזרקה של חומרי מילוי שונים (חומצה היאלורונית) להשבת הנפח לפנים ושימוש בחוטים נספגים למתיחת פנים של איזורים נפולים והדגשה טיבעית של קווי מתאר הפנים.

מילוי באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הינה חומר מילוי פופולארי, בעל מרקם סמיך המזכיר ג'לי המיוצר ומפורק בגופנו באופן טבעי. כיום נעשה שימוש בחומצה היאלורונית לצורך מילוי איזורי אובדן הנפח, החלקת קמטים והענקת מראה בריא לעור הפנים. החומצה היא למעשה מולקולת ענק המורכבת ממספר גדול ביותר של אטומים ומסוגלת לחבור למולקולות דומות לה, ליצירת מבנה הסופח אליו נוזלים ומעניק לעור מראה צעיר ורענן.

חומצה היאלורונית משמשת מזה מספר שנים ברפואה בבטיחות מלאה כשהיא מביאה לא מעט יתרונות לחייהם של רבים.

עיצוב פנים בעזרת חוטים –  THREADLIFT

מתיחת פנים בעזרת חוטים היא טכניקה בה נעשה שימוש בחוטים מיוחדים הנאחזים ברקמה התת עורית ומרימים אותה. החוטים מוחדרים אל מתחת לעור הפנים על ידי מחטים ארוכות והדקירות הקטנות כמעט אינן מורגשות.

החוטים גורמים לכיווץ ומתיחה של העור, ואת התוצאה ניתן לראות באופן מיידי. הפרוצדורה נעשית בהרדמה מקומית בלבד ויש לצפות לדימום קל באזורים בהם הוחדרו החוטים.

מתיחת פנים בשיטה זו מחזיקה מעמד במשך שנה עד שנה וחצי, משום שאז החוטים נספגים בעור באופן טבעי.

יתרונותיה המרכזיים של השיטה למתיחת פנים בעזרת חוטים:

  • טיפול בכל איזורי הפנים בבת אחת
  • הימנעות מניתוח למתיחת פנים
  • תוצאה מידיית
  • הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית בלבד
  • פרוצדורה מידיית ונגישה